Rondo 1 po raz drugi przyłączyło się do inicjatywy Fundacji SYNAPSIS "Nie bądź zielony, w kwietniu bądź niebieski".
2 kwietnia, który jest Światowym Dniem Świadomości Autyzmu, na całym świecie, najbardziej rozpoznawalne budynki, na różnych kontynantach przyłączają się do akcji emitując niebieskie światło I tym samym okazując swoja solidarność z osobami cierpiącymi na autyzm I ich rodzinami, pomagając jednocześnie edukować i podnosić świadomość na temat autyzmu. 

Gdybyście chcieli dowiedzieć się Państwo więcej, zapraszamy do kontaktu z Fundacja SYNAPSIS jak poniżej. Zapraszamy również do obejrzenia filmu ze spaceru po Warszawie śladem budynków, które włączyły sie do inicjatywy w 2017 roku.   

Fundacja SYNAPSIS

Łukasz Kościuczuk

kom. (+48) 512 345 161

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.youtube.com/watch?v=rAnraUz3LVU&feature=youtu.be

11 marca odbyła się już 7. edycja „Biegu na Szczyt Rondo 1”, jednej z najważniejszych imprez tego typu na świecie, z udziałem 500 zawodników oraz ok. 100 strażaków, którzy pokonali łącznie 38 pięter w tym 836 schodów prowadzących na metę ustanowioną na 37. piętrze budynku. Bieg odbył się w randze Tower Running 120 zaliczanej do klasyfikacji Tower Running Tour 2017. Dochód z imprezy, podobnie jak w latach ubiegłych, został przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. <br />Zapraszamy na stronę www Biegu na Szczyt Rondo 1 oraz do obejrzenia filmu z wydarzenia.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom podjęcia wyzwania !

http://www.biegnaszczyt.pl/

https://www.youtube.com/watch?v=tHKhtfjCUNc

6 grudnia 2016 roku podczas Gali Eurobuild Awards, Rondo 1 zostało wyróżnione nagrodą Biura Roku 2016 w kategorii nagród przyznawanych przez Najemców.

Dziękujemy ! 

 

https://www.youtube.com/watch?v=GmdQ8H6RLpQ

Od połowy września 2016 roku do Rondo 1 zaprasza Państwa klub fitness Fabryka Formy. Jest to pierwszy klub tego operatora w Warszawie.
Klub w Rondo 1 dysponuje najnowocześniejszym sprzętem i urządzeniami jak równeiż wysoko wykwalifikowanym personelem. Honoruje karty systemu Benefit.  
Klub zlokalizowany jest na 1. pietrze budynku, w którym znajdują się usługi oraz ogólnodostepny parking.

Zapraszamy serdecznie !

http://www.fabryka-formy.pl/kluby/warszawa-biurowiec-rondo

Od września 2016 roku w Rondo 1 działa nowa restauracja WARSZTAT KULINARNY, do której Państwa serdecznie zapraszamy.

https://www.facebook.com/warsztatkulinarny.rondo/