Rondo 1 oferuje ca. 66,000 m2 powierzchni użytkowej. Typowa kondygnacja biurowa w 40 piętrowej wieży ma około 1,500 m2 powierzchni biurowej netto. Czteropiętrowe atria oraz mostki powietrzne oferują przestrzeń reprezentacyjną oraz dają możliwość połączenia niektórych kondygnacji wewnętrznymi klatkami schodowymi.

Dla zwiększenia wydajności powierzchni, windy umieszczono poza głównym trzonem budynku, w którym znajdują się tylko klatki schodowe oraz toalety. Optymalna odległość od w pełni przeszklonej fasady budynku do jego trzonu zapewnia komfort pracy w świetle dziennym. Wysokość pomieszczeń od podniesionej podłogi do podwieszanego sufitu wynosi od 2,85 do 3,00 metrów.

pow

Wnętrza biurowe pozostawiają swobodę indywidualnej aranżacji. Budynek zaprojektowano tak, aby na jedną osobe przypadało 7 m2 powierzchni biurowej w aranżacji typu open space. W takiej aranżacji piętro biurowe może pomieścic 218 osób.

podzielnap

Powierzchnia piętra łatwo dzieli się na pokoje dzięki modułowi okiennemu o szerokości 1,5m. Dzięki temu najmniejszy pokój biurowy może mieć powierzchnię już od 12 m2. Wszystkie pomieszczenia mają zapewniony wygodny i niezakłócony dostęp do części wspólnych.

sw

Układ piętra pozwala także na wygodne dzielenie powierzchni na mniejsze części zapewniając komfort pracy i efektywną aranżację nawet kilku najemcom na jednym piętrze. Komunikacja odbywa się wtedy korytarzem wzdłuż trzonu budynku i wspólnych toalet.